MÖBLER / Byråar, sekretärer / Lavoar 10774498
nr 1077 4498
Lavoar
Tidigt 1900-tal, Stenskiva, Bemålad, längd: 78 cm, djup: 53 cm, höjd: 74 cm
Kondition: nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 december 2016
kl 18:47:54
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr